TBC *
Wzmocnij całe ciało, wytrzymując kolejne serie ćwiczeń!

Trening ogólnorozwojowy, poprawia kondycje i wzmacnia wszystkie partie mięśniowe. Główne walory tych zajęć to zwiększenie wydolności organizmu, wzmocnienie siły mięśni oraz spalanie tkanki tłuszczowej. 

Tabata **
8 ćwiczeń w rundach 20-sekundowych- nie poddajemy się do samego końca!

Ćwiczenia składające się na trening o niezwykłej intensywności, który wykonuje się głównie z obciążeniem własnego ciała. Celem treningu jest poprawa zarówno wytrzymałości i wydolności organizmu. Spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej jest dość mocno odczuwalnym "skutkiem ubocznym" intensywnych ćwiczeń.

Zdrowy Kręgosłup *
Na ból, na zmęczenie, na długie godziny siedzenia przy biurku

Treningi zalecane jako aktywna profilaktyka oraz środek wspomagający przy bólach kręgosłupa.
Nauczymy Ciebie prawidłowej postawy, wzmocnimy mięśnie posturalne i postaramy się stopniowo zlikwidować napięcia mięśniowe i bóle pleców

FitMix dla początkujących *
Trening, który męczy mądrze i pobudza całe ciało!

Nie miałaś nigdy okazji znaleźć się na zajęciach grupowych i nie wiesz od czego zacząć? My Cię nauczymy! Te zajęcia będą dla Ciebie idealne i przygotują do podróży w świecie fitness. Podczas zajęć wykonujesz dużo różnych ćwiczeń w krótkich, nieobciążających seriach. Pobudzająca muzyka oraz motywacja ze strony instruktora, sprawia że wychodzisz z zajęć czując, że masz za sobą godzinę dobrej roboty.

Latino Solo **
Salsa, Bachata, Rumba, Pasodoble....A Ty o jakim tańcu zawsze marzyłaś?

Zajęcia taneczne dedykowane przede wszystkim kobietom, które pragną wzmocnić swoją pewność siebie i odkryć na nowo kobiecość. Lekcje tańca Latino Solo łączą w sobie zmysłowość, pasję i ekspresję. Uczestniczki zajęć zapoznają się z krokami tańców latynoamerykańskich które przeplatają w zmysłowe choreografie pod okiem czujnego instruktora.

Akcja Bikini **
Przygotuj swoje ciało na nadchodzące wakacje!

Trening ten pozwala spalać więcej tkanki tłuszczowej niż tradycyjny trening aerobowy. Ćwiczenia o wysokiej intensywności przeplatane są ćwiczeniami o niskiej intensywności. Zajęcia te spalają ogromne ilości kcal i wspomagają pozbycie się tkanki tłuszczowej w szczególnie opornych miejscach jak brzuch i uda. Skierowany do osób, które opanowały technikę podstawowych ćwiczeń.

Zumba *
Nie martw się co myślą inni tylko tańcz!

Daj się ponieść szalonej muzyce i zatrać się w klimacie zajęć Zumba. Nie obawiaj się że ktoś cię ocenia, bo na zumbie najważniejsza jest dobra zabawa! Taneczny trening aerobowy, łączący aerobik z krokami latynoskich tańców, czasem także z ćwiczeniami siłowymi. Kroki i układy zumby są niezbyt skomplikowane i łatwe do zapamiętania. Forma treningu aerobowego to taka, która najefektywniej spala kalorie i wzmacnia serce. Zumba posiada również namiastkę treningu interwałowego - bo choreografie tańczone są w zmiennym tempie.

Zumba Kids *
Zacznij przygodę Twojego dziecka z tańcem w najprzyjemniejszy sposób!

Treningi wprowadzające dzieci w świat tańca! Krótkie, nieskomplikowane choreografie pomogą poprawić koordynację ruchową, umiejętność zapamiętywania, postawę, oraz dodatkowo wzmocnią całe ciało. Zajęcia dedykowane dla młodszych klientów od 3 do 7 roku życia. 

Akrobatyka *
Wstęp do gimnastyki artystycznej od podstaw!

Akrobatyka to zajęcia dla dzieci, które polegają na wykonaniu układów i różnych figur z gimnastyki artystycznej oraz akrobatyki.  Dzieci zaczynają od elementów zabawowych, czasami relaksujących. Stopniowo wprowadzane są ćwiczenia rozciągające, które rozluźniają całe ciało oraz ćwiczenia siłowe, które uwalniają energię i pomagają wzmocnić posturę dziecka.

Akrobatyka świetnie rozwija cechy motoryczne, co powoduje, że uprawianie tego typu wysiłku może stać się wstępem do każdej innej dyscypliny. Zapraszamy od 4,5 roku życia.

Jazz z Elementami Baletu **
Poczucie rytmu, nauka kontroli nad własnym ciałem - tego nauczymy uczestników zajęć!

Taniec klasyczny to królowa wszystkich tańców. Zajęcia ćwiczą koordynację ruchową, a także płynność i harmonię ruchu. Ponadto rozwijają wyobraźnię przestrzenną, wrażliwość muzyczną i poczucie rytmu. Program zajęć obejmuje podstawowe ćwiczenia mini etiudy baletowe i ćwiczenia rozciągające. Zajęcia polecane dla wszystkich dzieci, które chcą polepszyć swoją technikę tańca oraz nauczyć się podstawowych kroków Jazzowych. Zapraszamy dzieci od 8 roku życia.

Czuła Joga*
Poczuj jak woje ciało odpręża się, wzmacnia i rozciąga aby przygotować się na nowy dzień... 

Zajęcia holistyczne. Nasz autorski program to przede wszystkim zapobieganie kontuzjom, szybka regeneracja, minimalizacja mikro urazów oraz poprawienie treningowych osiągnięć. Żyjemy w pędzie i stresie, spięte barki, bolący kręgosłup, poskurczane mięśnie, brzmi znajomo? Te zajęcia -to nie tylko rozciąganie, to przede wszystkim aktywny trening, który wzmocni i poprawi twoją sylwetkę.

Joga *
Wczuj się w swoje ciało i duszę oraz naucz się jak z nimi pracować

Joga to dawny systemem filozofii indyjskiej, który bada relację między ciałem a umysłem. Prawdziwa joga łączy w sobie trening ciała (przede wszystkim asany) oraz medytację. Składa się z wielu różnych pozycji nazywanych asanami, które wpływają na odpowiednie rozciągnięcie ciała i wzmocnienie mięśni. Asany połączone są z techniką oddychania (pranajama) pomagają dotlenić organizm i wywołać właściwy przepływ energii. 

Kids Dance Mix (4-7) *
Rytmiczna muzyka, dużo zabawy i uśmiechu w trakcie trwania każdych zajęć!

Disney Dance, to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 4-6 lat. Treningi taneczne dla najmłodszych pomogą skoordynować ruchy ciała, nauczyć pracy z nauczycielem oraz  postawić pierwsze kroki taneczne do znanej muzyki z bajek Disneya i nie tylko.